sobota, 19 października 2013

LO + kurs

Jestem słuchaczką Liceum Ogólnokształcącego w CKU Koszalin oraz dodatkowo uczęszczam również na Kwalifikacyjny kurs zawodowy – kierunek Technik organizacji reklamy.

Kończąc Liceum Ogólnokształcące będę miała możliwość zdania matury, pójścia do szkoły policealnej lub na studia. Natomiast kończąc kwalifikacyjny kurs zawodowy – technik organizacji reklamy , który składa się z dwóch kwalifikacji, mam możliwość znalezienia dobrej pracy np. w biurze reklamy.

W LO uczę się takich przedmiotów jak: historia i społeczeństwo, matematyka, język polski, wybrany język obcy, chemia i inne. Nauka tych przedmiotów pomaga mi na co dzień, a jeśli chodzi o naukę języków obcych to zawsze przyda się ona przy wyjeździe za granicę.

Jeśli chodzi o kurs technika organizacji reklamy to z niego mogę dowiedzieć się wiele na temat np. tworzenia kampanii reklamowej, towaroznawstwa, bhp i innych.

Zatem, jeśli myślisz o poszerzeniu swojej wiedzy z przedmiotów ścisłych lub zapisaniu się na kurs technika organizacji reklamy, dzięki któremu zdobędziesz fajną i dobrze płatną pracę, to zapraszam Cię do Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koszalinie byś się zapisał/a na wybrany przez siebie kierunek.
Żaneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz